fbpx

Zdobądź nowe

umiejętności

z MarketinguLinkedInE-marketinguPersonal brandingu

Zapisz się na szkolenie organizowane
przez magazyn „Marketer+”.

NASZE

Najbliższe szkolenia

TEMAT

KIEDY

GDZIE

LICZBA MIEJSC

CENA

DLACZEGO WARTO

Wybrać nasze szkolenia?

1

Zdobądź najnowszą, praktyczną wiedzę.

2

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w marketingu.

3

Poznaj skuteczne rozwiązania dopasowane do Ciebie.

4

Ucz się od profesjonalistów.

5

Używaj nowoczesnych narzędzi.

6

Działaj efektywnie dzięki atrakcyjnej formie kompleksowego szkolenia.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa szkolenie?

Szkolenie odbywa się w godzinach 9.30 – 17, w trakcie szkolenia przewidziane są przerwy kawowe oraz przerwa na lunch.

Jakie materiały otrzymam?

W trakcie szkolenia otrzymasz wszystkie potrzebne do szkolenia materiały (notatnik, długopis). Po ukończeniu szkolenia otrzymasz poświadczający to certfikat. Wyślemy również do Ciebie prezentację ze szkolenia, tak, abyś łatwo w dowolnym momencie mógł sobie przypomnieć uzyskaną na nim wiedzę.

Co otrzymuje w cenie szkolenia?
  • Materiały szkoleniowe
  • Prezentację w wersji elektronicznej
  • Najnowszy numer magazynu „Marketer+”
  • Przerwy kawowe
  • Obiad
Czy potrzebny mi będzie laptop?

Warto wziąć na szkolenie laptop, wtedy będziesz mógł część rzeczy o których mowa na szkoleniu od razu przetestować w praktyce i zadać prowadzącemu nurtujące Cię pytania.

Czy na szkoleniu przewidziany jest catering?

Tak. W trakcie szkolenia uczestnicy mają ciągły dostęp do napoi oraz zapewniony lunch.

Czy otrzymam certyfikat udziału w szkoleniu?

Każdy uczestnik po szkoleniu otrzymuje certyfikat udziału.

Czy jeśli weźmiemy udział w szkoleniu większą grupą to dostaniemy rabat?

Jeśli znasz kogoś kto również jest zainteresowany szkoleniem skontaktuj się z nami na szkolenia@marketer.pl. Dla 2 i większej liczby uczestników mamy rabaty. Nie musicie być z jednej firmy, ani nawet brać udziału w tym samym szkoleniu. Wystarczy, że i Ty i Twój znajomy jesteście zainteresowani naszą ofertą.

Czy możliwe jest szkolenie w siedzibie naszej firmy?

Jeśli kilka osób z Twojej firmy chciałoby się wyszkolić w jednym z tematów w siedzibie Twojej firmy skontaktuj się z nami na szkolenia@marketer.pl

Jakie są opcje płatności?

Do wyboru są dwie opcje: płatność online oraz płatność na podstawie faktury pro forma. Wystarczy wybrać preferowaną opcję przy zakupie.

Gdzie odbywają się szkolenia?

Szkolenia odbywają się w Golden Florr al. Jerozolimskie 123A, o numerze piętra i sali poinformujemy Cię mailowo.

Co w przypadku rezygnacji ze szkolenia?

Zgodnie z naszym regulaminem:
23.Uczestnik ma prawo do rezygnacji z udziału w Szkoleniu i uzyskania zwrotu poniesionych kosztów w wysokości 100% wpłaconej kwoty w przypadku dokonania zgłoszenia rezygnacji na 14 dni (słownie: czternaście dni) od daty zakupu. Zamawiający uprawniony jest do rezygnacji z Rejestracji poprzez przesłanie na adres e-mail szkolenia@marketer.pl stosownej informacji w tym zakresie, przy czym:
a. w przypadku doręczenia na rzecz Organizatora oświadczenia Zamawiającego o rezygnacji z Rejestracji najpóźniej na 14 dni (słownie: czternaście dni) od daty zakupu, Organizator zobowiązany jest niezwłocznie zwrócić na rzecz Zamawiającego 100% uiszczonej ceny;
b. w przypadku doręczenia na rzecz Organizatora oświadczenia Zamawiającego o rezygnacji z Rejestracji na 14 dni (słownie: czternaście dni) lub mniej dni przed wyznaczoną datą Szkolenia, Zamawiającemu nie przysługuje prawo zwrotu uiszczonej ceny, chyba że Uczestnik wskaże inną osobę, która w jego miejsce weźmie udział w Szkoleniu albo Organizator zdoła znaleźć innego Uczestnika w miejsce osoby rezygnującej.
24. Uczestnik lub Zamawiający będący konsumentem, tj. osobą nieprowadzącą działalności gospodarczej, może odstąpić od udziału w Szkoleniu w ciągu 14 dni (słownie: czternaście dni) od zawarcia umowy, tj. dokonania zgłoszenia. Kwestie zwrotu poniesionych kosztów reguluje pkt. 23.
25. Zgłoszenia rezygnacji należy dokonać na adres e-mail: szkolenia@marketer.pl. Wykreślenie z listy Uczestników następuje niezwłocznie po przesłaniu potwierdzenia ze strony Organizatora.
26.W przypadku dopełnienia procedury rezygnacji z Uczestnictwa opisanej w pkt 23, zachowując termin wskazany w pkt 23, Organizator zwraca Uczestnikowi dokonaną przez niego opłatę za Szkolenie na podany przez Uczestnika rachunek bankowy.
27.W przypadku braku uczestnictwa Uczestnika w Szkoleniu, przy braku rezygnacji z uczestnictwa zgodnie z procedurą wskazaną w pkt 19 – 26 Regulaminu, Uczestnik jest zobowiązany do zapłaty pełnej kwoty związanej z udziałem w Szkoleniu zgodnie z obowiązującym w dniu zgłoszenia Cennikiem.